Autor Tema: FIS-Lovacka oprema...  (Posjeta: 1787 )  Share 

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

KOBI

• “Puška koja ne puca zahrđa.”
  • Global Moderator
  • Mamut
  • nema loseg psa,postoji samo los gazda
FIS-Lovacka oprema...
« : 01-09-2012, 17:56:09 »
Jucer je u BL u bivsem trg. centru Pevec u Dervisima otvoren novi FIS trg. centar.
Jel neko bio i jel ovo sto su naveli imaju i tu ili samo u Vitezu jer nisam do sada nikad nista pazario kod njih a ovaj centar me vuce da ga posjetim pa ako je neko bio na otvaranju kazu da su cijene bile povoljne i bilo je dosta akcija??Kako stoje sa lovackom opremom uopsteno?

SPORT, LOV I RIBOLOV

Za ljubitelje sporta, lova i ribolova, na 778 m² su i posebni odjeli. Asortiman odjela pruža sve stvari i proizvode potrebne za bavljenje ovim hobijima, amaterski ili profesionalno. Za sportaše se tu može naći oprema renomiranih proizvođača sportskom opremom i pomagalima. Iz ponude na odjelu lova i ribolova izdvajamo veliki izbor lovačkih džempera, hlača, posebnih čizama za lov i ribolov, ruksaka, posebnih nepropusnih čarapa, vreća za spavanje za djecu i odrasle, kao i drugog pratećeg materijala. Posebno naglašavamo da u ponudi imamo lovačko oružje, pištolje i sve vrste streljiva i pratećeg materijala kao i štapove za pecanje i prateću ribolovnu opremu.

Nema loseg psa,postoji samo los gazda

marlin

• Lav
Odg: FIS-Lovacka oprema...
« Reply #1 : 01-09-2012, 18:29:50 »
Ja sam dolazio prije dok je bio Pevec,i imali su solidan izbor za lov i ribolov,ali nisu držali tada municiju i oružje.Čim budem prvi put dolazio  moram čisto iz znatiželje da navratim ,pa ako niko do tada neinformiše nas,  pokušaću ja u kratkim crtama.....

Peca

• Lisica
« Reply #2 : 01-09-2012, 19:09:08 »
Fis u vitezu je po meni jedna od boljih prodavnica lovacke opreme.Uvijek imaju bar 10-15 puski dosta izbora razne odjece i obuce,ruksaka i ostale opreme.Imaju i municije znam sigurno da imaju belot crveno crni, belot breneke,mirage,i belom sacmu a za ostalo nisam ni pitao  vjerovatno da imaju jos ali i ovo zadovoljava potrebe prosjecnog lovca.

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #3 : 01-09-2012, 19:19:16 »
Ja sam dolazio prije dok je bio Pevec,i imali su solidan izbor za lov i ribolov,ali nisu držali tada municiju i oružje.Čim budem prvi put dolazio  moram čisto iz znatiželje da navratim ,pa ako niko do tada neinformiše nas,  pokušaću ja u kratkim crtama.....
Mogli bi onda otic i zajedno malo razgledat i kupit ponesto...

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #4 : 01-09-2012, 19:20:29 »
Fis u vitezu je po meni jedna od boljih prodavnica lovacke opreme.Uvijek imaju bar 10-15 puski dosta izbora razne odjece i obuce,ruksaka i ostale opreme.Imaju i municije znam sigurno da imaju belot crveno crni, belot breneke,mirage,i belom sacmu a za ostalo nisam ni pitao  vjerovatno da imaju jos ali i ovo zadovoljava potrebe prosjecnog lovca.
Pa to je super izbor,vise ni ne treba,bar meni.

marlin

• Lav
« Reply #5 : 01-09-2012, 19:23:16 »
Mogli bi onda otic i zajedno malo razgledat i kupit ponesto...
Može.....

Peca

• Lisica
« Reply #6 : 01-09-2012, 19:27:48 »
Pa to je super izbor,vise ni ne treba,bar meni.

U vitezu to sigurno imaju jer  sam to kupovao a za ostalo nisam pitao jer mi nije trebalo.Belot  crveno crni za 12ke 1,40km , belot brenneka 2,60km,Belom za 16ke je bio 0,80km ti se cijena sjecam.a imaju i solidan izbor oruzja.

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #7 : 01-09-2012, 20:33:10 »
Nekom logikom bi onda trebali imati i u BL,ali to bi mogli provjeriti ovi koji su gore,ili bi se moglo i nazvati.Velik je to prostor.Kod nas je inace oskudica po pitanju municije,a ovliko proizvodjaca naci na jednom mjestu je prava rijetkost.Jacimovic ugusi sve zivo...

DOK

• Lisica
« Reply #8 : 01-09-2012, 21:03:42 »
Nekom logikom bi onda trebali imati i u BL,ali to bi mogli provjeriti ovi koji su gore,ili bi se moglo i nazvati.Velik je to prostor.Kod nas je inace oskudica po pitanju municije,a ovliko proizvodjaca naci na jednom mjestu je prava rijetkost.Jacimovic ugusi sve zivo...

gooodpost
Ja sam u BL svaki dan, a Fis mi je usput. Provjeravam odmah iza vikenda.

HunterBiH

• BiH-Lov
  • Administrator
  • Mamut
  • Budi uvjek spreman da govoriš ono što misliš
    • BiH-Lov
« Reply #9 : 01-09-2012, 22:52:53 »
Ja takodjer kupujem u FISS Vitezu, i ovom prilikom dajem savjet svima koji misle kupovati da obavezno uzmu člansku kartu FISS jer na nju imaju popust od 5 % na sav asortiman u svim trznim centirima FISS-a. Ja sam uzeo kopletno odjelo i još par stvari sa tom karticom mi je ostalo novaca za jos dva paketa municije :D  Ovo OBAVEZNO uradite ako mislite kupovati u FISS-u. Ta Vam kartica košta 15 maraka ali važi godinu dana i svako sledece produzavanja košta mislim 2 Km..

Ko jedanput istinski osjeti draž lova divljih svinja, osjeti blagu jezu u tijelu kad začuje borbu pasa i svinja taj zauvijek ostaje opčinjen lovom i vječiti lovac na divlje svinje

ker

• Lav
« Reply #10 : 01-09-2012, 22:55:10 »
Ako bude trebalo informacija iz Viteza,tu sam :)
Dobra Kob!

DOK

• Lisica
« Reply #11 : 03-09-2012, 20:54:59 »
Danas sam navratio, nemaju ništa od lovačke opreme (kažu da se još nisu kompletirali  :()

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #12 : 04-09-2012, 03:39:30 »
Danas sam navratio, nemaju ništa od lovačke opreme (kažu da se još nisu kompletirali  :()
Hvala za info.Provjerit ces nam jos jednom za jedan mjesec,ako nije problem.Ako nabave mogli bi popit picence negdje u BL  i zajedno otici razgledat ponudu.Da se malo sastanemo,ja bih poveo ove svoje forumase,sigurno bi bili zagrijani..

DOK

• Lisica
« Reply #13 : 05-09-2012, 19:48:53 »
Ma nikakav problem, pošto sam svaki dan na putu Prnjavor - Banja Luka.

Dino P

• Vjeverica
  • *
« Reply #14 : 11-09-2012, 22:00:17 »
Ja sam iz Viteza pa cesto navratim i razgledam  :) i zaista imaju svega za lov i ribolov, puske, streljiva, lance za kerove, odjecu itd.. A ako ste djelatnik fisa mozete ostvariti popust od 8% pomocu radnicke kartice. Ja uvjek kupujem preko te kartice jer mi mati radi u fisu  coolsmail

LP!  kobbb