Autor Tema: Ruske i Turske puške (poredjenja)  (Posjeta: 79462 )  Share 

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sale puc pu ruc

• Mamut
  • *
Odg: Ruske i Turske puške (poredjenja)
« Reply #660 : 17-06-2011, 13:28:21 »

Ruskinje su ljepse! ;)

;D

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #661 : 17-06-2011, 14:46:35 »
FGUP Izhevsky Mekhanichesky Zavod

FGUP Izhevsky Mekhanichesky Zavod
8, Promyshlennaya
Izhevsk 426063
Russland
Telefon / Fax: anzeigen
Webseite: besuchen
Kontaktieren Sie uns

IWA 2011
AusstellerprofilProdukte (3)Produktgruppen (9)
Weitere Produkte
 МР-153 MP-27М with extra ova-spiral barrel unit МР-514К compact air rifle
Über uns

The FGUP «Izhevsky Mekhanichesky Zavod» is one of the largest industrial enterprises of Russian Military-Industrial Complex.

For more than 60 years the factory has been manufacturing sporting and hunting guns and ranks high among world’s largest producers of weapons as regards the volume of production and the variety of gun models and their variations.

The Company manufactures ca. three fourth of Russia total production of civil and service guns.

The products bearing the “BAIKAL” trademark are distributed worldwide in more than 70 countries of the globe.

Dynamic marketing policy, powerful Production Complex and home designer’s school facilitate annual growth in development, fabrication and sales of arms both in Russian market and abroad.

The enterprise works for the future. Company’s plans anticipate creation of a new, modern manufacturing facility for sporting & hunting and small arms. The plans also count on attraction of funds, investments in progressive innovative technologies, expansion and modernization of manufacture and output of products with an optimal price-to-quality ratio.

To meet the market requirements and demands of Partners and Buyers the assortment of gun models and their variations recently was considerably expanded.

Our weapon successfully competes in the world market; the company is a permanent exhibitor of all major international gun shows where annually captures high awards for development of new gun samples and introducing advanced technologies and materials.

Creators of guns are sincerely thankful to those customers who give their preference to the “BAIKAL” arms
Produkte

МР-153
Popular semi-automatic smoothbore shotgun offers a wide range of applications: from various hunts and target shooting to law ... Mehr

MP-27М with extra ova-spiral barrel unit
Multi-purpose smoothbore hunting gun. Owing to extra barrel unit with oval-spiral bore (Lancaster drilling), the gun is ideal ... Mehr

МР-514К compact air rifle
Compact spring-piston multi-load rifle for plinking. Offers original design, non-traditional arrangement – spring-piston mech... Mehr

http://www.ask-iwa.info/index.php5?id=140064&fid=87d81b6016b584881107f9723a888c0d&offset=100&highlight=&bc_id=6a1b2b996a0e318a233526b1898a0189&compact=0&Action=showCompany
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

Beba

• Grizli
  • *
« Reply #662 : 17-06-2011, 14:59:14 »
Baikal IZH94 Express Rifle
A very unique Cal 30-06/30-06 O/U express rifle, with adjustable point of impact barrels ( under forend), adjustable sights, rebounding hammers, monoblock grooved for 11mm scope rings, DT's, extractors, checkered pistol grip/forend. 

Stvarno voi ruski inžinjeri su savršenstvo evo i express bok konstruisali što ti je reć bravljenje da izdrzi i u gornjoj i u dojnjoj kuglu ito ne malog kalibra 30.06 ;)

Rasavac

• Lav
« Reply #663 : 17-06-2011, 21:13:33 »
sarsilmaz boeing 12 ga magnum :-) polimerski kundak
za baikal mp 153 izmislila pojam petometke, ovo govorim iz prve ruke, mp 153 je ok puska, ali ovo je za dvije klase u svim sferama bolja puska

slike cu postaviti kasnije
ko rano rani, nije se naspavao :-D

zečar

• Global Moderator
  • Lav
  • lov je odmor za dušu......
« Reply #664 : 17-06-2011, 23:41:04 »
sarsilmaz boeing 12 ga magnum :-) polimerski kundak
za baikal mp 153 izmislila pojam petometke, ovo govorim iz prve ruke, mp 153 je ok puska, ali ovo je za dvije klase u svim sferama bolja puska

slike cu postaviti kasnije

za mene lično je bolja Bajkal MP 153   ( jer ovu drugu nisam nikad vidio :-[ :-[) ;D

Rasavac

• Lav
« Reply #665 : 18-06-2011, 00:28:26 »
puske su slicne samo sto sarsilmaz ima bolji finis, zatvarac puno bolje i ljepse uradjen, bolje se ponasa, svi funkcijski detalji su detaljnije odradjeni, neznam kako bih rekao, mozda najprikladnije , sve je za klasu podmazanije, uhodanije, ne tako robusno i hladno kao kod  baikala. puska mnogo bolje lezi u ruci i na ramenu, ne samo meni, vec svima koji su danas isprobali kad sam je donio kuci.
cim uzmem da poravnam, sama lijeze i jednostavno pase, dok sam kod baikala morao ili spustati glavu prema kundaku ili dizati kundak u za mene neprirodan polozaj. tu vjerovatno dizajn kundaka igra ulogu veliku
sve u svemu, za mene mnogo bolja puska trenutno, moram jos samo provjeriti istrajnost :-)

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #666 : 19-06-2011, 13:44:21 »
Znači ta puška je ljepša i bolja za tebe i samo za tebe :D  Što se tiče njene ljepote,ništa posebno,vjerujem da bi sa orahovim kundakom bila ljepša ;)

Kad urade Talijani test sa njom pa kad usijanu cijev hlade gurajući je u vodu i ispale 50 000 patrona u 2-3 dana kao sa MP153 i kad kanađanin gura u blato i pere u vodi onda možeš pisat da je bolja i da je pojam za MP 153 a ovako dok god se ne dokaže suprotno sve što napišeš je  ;D ;D ;D ;D  ;)

Rasavac

• Lav
« Reply #667 : 19-06-2011, 14:53:24 »
ne samo za mene, vec za sve lovce koji su je dosad vidjeli, a od njih cetvorica ima baikala mp 153, sve je kvalitetnije uradjeno

argumenti su ti nula, i nemoj da se vezes samo za neke stvari koji samo tebi odgovaraju
ruske puske su u najboljem slucaju samo prosjek i s kvalitetnijim puskama se nemogu porediti.
ne kazem da je sarsilamaz sad vrh petometki, ali sam pored nje imao na izboru i berettu koja mi se nije svidjela, jer mi ne lezi

pored tog provjerili su je ljudi koji se razumiju u oruzje, i to vjerujem mnogo bolje od tebe, jer su imali sve i imaju sve, pogotvo jer imaju love, i kazu da je jedna od boljih izradda sto su vidjeli.
kao sto sam naveo istrajnost se tek mora pokazati, ali sve ostalo je za baikal nedostizna prica

a to za 50 000 metaka ispaljenih mozete pricati samo nekom ko vjeruje u bajke, ja vjerujem u nauku i cinjenice tako da ta prica ne pije vode kod mene, jer bi morali pucati 12 metaka u minuti , 72 sata u tri dana.   tako da stipu tu pricu. ne pije vode

pored tog, imao sam baikala i znam o cemu pricam, a ti sarsilmaza ni vidio uzivo nisi, te se s toga kani neprovjerenih komentara

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #668 : 19-06-2011, 15:10:39 »
Kolega pa nema potrebe da vrijeđaš da li sam vidio ili nisam to ti ne znaš ;)

Test sa Baikalom su izveli Talijani i oni su objavili taj test a ne ja, tako da je to za mene jako dobar argument pa da nije Talijana nebi bilo ni tih Turskih ljepih pušaka otkud sad da ne vjerujete Talijanima ;)

A to da se kanem komentara sigurno neću jer je ovo slobodan forum a i tema gdje svako može da kaže svoje mišljenje i da komentariše u skladu sa pravilima foruma a ako je tebi ona ljepša to je OK nije sve u ljepoti al dobro neka ti je sa srećom  i da te dugo služi.

Rasavac

• Lav
« Reply #669 : 19-06-2011, 15:39:32 »
po tvojim razmisljanjima, onda nebi bilo ni mercedesovih dizel motora ili pak bmw-ovih, jer su ih takodđer izmislili talijani, tacnije alfa
po tebi onda ni zeiss optika nema vise argumenata jer ce uzeti licencu koncanica leupolda
pored tog rekao sam neprovjerenih komentara, ne komentara uopce sto je velika razlika

a ja licno ne kupujem nista bez provjere i to detaljne s vise izvora, pa tako i pusku. a provjeravao sam sve o njoj vec vise od 6 mjeseci iz svih mogucih izvora koji su mi bili dostupni

a za test provjeri jos jednom, jer ja u njega ne vjerujem, jer je fizicki ga skoro nemoguce izvesti: racunaj da moras ispucati 12 metaka u minuti s punjenjem i to 3 dana bez prestanka, to ti je u svakle dvije minute 5 prepunjavanja, pored tog hladjenje i slicno, u to vrijeme se osim ako nisu vanzemaljci , nemoze izvesti
gledao sam taj famozni video o baikali sa kanadjaninom i nije me nesto posebno impresionirao
isto tako znam i da baikal zna blokirati na minus stepenima, ali razlog je neodrzavanje puske, jer kolega kojem se to desilo nije stavio ulja na pusku otkako je kupio
svako ima pravo na misljenje, ali si ti sa svojom prvom recenicom u svom postu pokusao ograniciti moje, a to ne dozvoljavam, makar ne bez argumenata, ali kvalitetnih
a ako moja puska ne bude sluzila kako treba, vjeruj da cu ja biti prvi kji ce je javno "popljuvati" jer nisam od onih koji hvale nesto samo zato sto je njihovo, uvijek sam bio realana, pa cu tako i ovaj put, ali za sad cinjenice govore svoje
prvi utisak je za klasu bolji, a za teren cemo provjeriti, zima nije daleko
dobar pogled i sretno

kemo

• Lav
« Reply #670 : 19-06-2011, 15:55:33 »
Nego Rasavac reci koju si kupio, je li sa kamuflažnim dezenom ili crna?
svi za jednog, 8x57 za sve

Rasavac

• Lav
« Reply #671 : 19-06-2011, 15:59:03 »
crna, ubrzo ce i fotke :-)

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #672 : 19-06-2011, 16:02:03 »
Kolega,prvo si napisao da je ta puška u svim sferama bolja od Baikala a onda si napisao da je za tebe mnogo bolja puška trenutno i ja sam na to napisao svoju prvu rečenicu i nisam ništa ograničavao jer si sam to napisao al dobro evo ja se izvinjavam ;)
Ovo za Mercedesa i BMW no coment

Ja test ne trebam provjeravat jer nisam pametniji od svjetskih stručnjaka koji su i radili test i pisali o njemu a i dan danas pišu,
znači ljudi koji su profesionalci za oružje ja im vjerujem tako da ja ne želim da računam ništa jer za to postoje relevantni ljudi koji se bave tim stvarima i mislim da nebi pisali nešto što nema veze a svako ima pravo na svoje mišljenje :)

Ovo za Baikal na minusu, sam si rekao da je razlog neodržavanja pa dalje neću ni komentarisati.

I još nešto, ljudi koji imaju para ne znači da znaju sve OK ljepota,bolja obrada itd.. to mogu znati kad je vide i oni koji para nemaju.
Pozdrav
« Zadnja izmjena: 19-06-2011, 16:05:22 lovac GR »

kemo

• Lav
« Reply #673 : 19-06-2011, 16:06:37 »
crna, ubrzo ce i fotke :-)

Nek ti je sa srećom i da dugo loviš. Slike stavi, a iskustva nam prenesi.
svi za jednog, 8x57 za sve

Rasavac

• Lav
« Reply #674 : 19-06-2011, 16:11:06 »
hvala kolega, sve utiske kako pozitivne tako i negativne dijelim s vama