Autor Tema: Lov lisice vabilicom  (Posjeta: 13598 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

remington

• Lisica
  • cijev je sipka kroz koju je provucena rupa
Odg: Lov lisice vabilicom
« Reply #30 : 27-03-2011, 13:22:50 »
kolege lovci evo vam jedan savjet kako da sami napravite vabilicu za lisicu dolazi kao luda a ya malo novca...svi znamo kako iygleda djecija igracka koja ima pisak dole...to vam je ono gumeno cudo kada ga stisnete ono ispusta pisak..jednostavno ga iyvadite iy djecije igracke i radi lakse manipulacije stavite je na jedan kraj od slamke ya sok..i slobodno puhnete u nju i cut cete yvuk na koji dolazi lisica kao pod spagu..barem je tako meni bilo prosle godine kad se lovio srndac i htjeo sam napraviti vabilicu ya njega ali je tonalitet odgovarao nekom zvuku na koji je lisica i  ponekad liscici dolazili
Dati nekome drugu sansu je isto kao da mu dajes drugi metak za pistolj, jer te prvi put promasio !

Istrijaner

• Zec
  • **
« Reply #31 : 27-03-2011, 17:54:16 »
AHahhahahahahahah...Izgleda zanimljivo,ali prosto sumljam!Ja sam narucio vabilicu od Gorana beba,pa kada ce da stigne ko zna!Za koliko je tebi vremena stigla?:D

remington

• Lisica
  • cijev je sipka kroz koju je provucena rupa
« Reply #32 : 27-03-2011, 21:00:58 »
meni je uspijevalo cesto..i cak i kolegi pa smo jedno jutro pri povratku iz lova bas komentarisali ...vabimo srndaca ,a lisice dolaze
Dati nekome drugu sansu je isto kao da mu dajes drugi metak za pistolj, jer te prvi put promasio !

Beba

• Grizli
  • *
« Reply #33 : 27-03-2011, 21:51:30 »
AHahhahahahahahah...Izgleda zanimljivo,ali prosto sumljam!Ja sam narucio vabilicu od Gorana beba,pa kada ce da stigne ko zna!Za koliko je tebi vremena stigla?:D
Nemogu se sad sjetit za koliko je staigla od prilike za nekih dvadeset do mjesec dana zavisi kad ti posalje.

Istrijaner

• Zec
  • **
« Reply #34 : 27-03-2011, 23:26:10 »
Ok.On je rekao :poslacu kada nabavim jos par komada,posto ceka vec par kolega! xD

KOBI

• “Puška koja ne puca zahrđa.”
  • Global Moderator
  • Mamut
  • nema loseg psa,postoji samo los gazda
« Reply #35 : 21-04-2011, 19:57:39 »
Kad se vec prica o ovoj vabilici moram i ja reci da imam 4 komada i da lovim s njima vec 3-4 godine.
Prve 2 sam dobio od jednog prijatelja lovca australca,druge 2 sam dobio od jednog dobrog jarana iz Srbije a zivi u AUS i jednu mi je poslao Goran(Pehar).
Jednu sam negdje u lovu izgubio,i to mislim da sam je zaboravio na ceki,poslije sam je trazio i mislim da ju je neko pokupio i uzeo.
Sad koristimo 3,po jednu ja brat i otac,a jednu imam rezerve..
Jedan decko je narucio vise toga iz AUS i mislim da ce mu stici ovih dana,prodavat ce po cijeni od 60-ak kuna,posto je on iz Hrv.Ako ima zainteresovanih pitat cu ga za kontakt..
O svojim iskustvima iz lova s ovom vabilicom bih mogao napisat dosta toga...

Nema loseg psa,postoji samo los gazda

Peca

• Lisica
« Reply #36 : 21-04-2011, 21:56:57 »
Ja sam skinuo sa interneta zvuk zeca ranjenog na mobitel i na to mi je dosla lisica.Nenosim jos pusku pa je nisam odstrijelio ali je zato posavac otjerao u drugo loviste  :D :D :D

HunterBiH

• BiH-Lov
  • Administrator
  • Mamut
  • Budi uvjek spreman da govoriš ono što misliš
    • BiH-Lov
« Reply #37 : 21-04-2011, 21:59:22 »
Ja sam skinuo sa interneta zvuk zeca ranjenog na mobitel i na to mi je dosla lisica.Nenosim jos pusku pa je nisam odstrijelio ali je zato posavac otjerao u drugo loviste  :D :D :D

Toga se nisam sjetio  :D  Dobar fol skroz, ne samo za zeca negos e to može primjeniti na dosta divljači samo treba naci zvukove i dobar mobitel.

Ko jedanput istinski osjeti draž lova divljih svinja, osjeti blagu jezu u tijelu kad začuje borbu pasa i svinja taj zauvijek ostaje opčinjen lovom i vječiti lovac na divlje svinje

Peca

• Lisica
« Reply #38 : 21-04-2011, 22:09:12 »

HunterBiH

• BiH-Lov
  • Administrator
  • Mamut
    • BiH-Lov
« Reply #39 : 21-04-2011, 22:33:42 »

Ko jedanput istinski osjeti draž lova divljih svinja, osjeti blagu jezu u tijelu kad začuje borbu pasa i svinja taj zauvijek ostaje opčinjen lovom i vječiti lovac na divlje svinje

Sale puc pu ruc

• Mamut
  • *
« Reply #40 : 21-04-2011, 23:16:14 »
Eee ovdje sam ja prije skidao zvukove zivine, bravo za post  ;).

HunterBIH Udjes na post, kliknes na zvucnik ispod zeka npr., kada ti otvori video (zvuk) desni klik "save video as"

Ako ti se otvara prozorcic da ne mozes ni u sta uci, onda obiljezi kvadratic na prozorcicu i klikni OK. Trebalo bi sve biti u redu.

Istrijaner

• Zec
  • **
« Reply #41 : 22-04-2011, 00:21:33 »
Kobi kada je taj narucio vabilice,i jesu li mu stigle...Ja sam zainteresovan,ako mi Goran ne posalje,uzimam kod toga...

KOBI

• “Puška koja ne puca zahrđa.”
  • Global Moderator
  • Mamut
  • nema loseg psa,postoji samo los gazda
« Reply #42 : 22-04-2011, 00:30:25 »
Kobi kada je taj narucio vabilice,i jesu li mu stigle...Ja sam zainteresovan,ako mi Goran ne posalje,uzimam kod toga...
Kolega imas privatnu poruku s linkom gdje je reklama objavljenja...

Nema loseg psa,postoji samo los gazda

HunterBiH

• BiH-Lov
  • Administrator
  • Mamut
    • BiH-Lov
« Reply #43 : 22-04-2011, 14:44:52 »
Hvala Sale, uspio sam :D Sad mi je mobitel još draži :D Probat ću ovo odmah na vikendici ovog vikenda, naravno bez puške :D

Sale puc pu ruc

• Mamut
  • *
« Reply #44 : 22-04-2011, 17:28:21 »
Hajde da ti vjerujem  ;D