Autor Tema: Rabljeno oružje - prodaja  (Posjeta: 10109 )  Share 

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

HunterBiH

• BiH-Lov
  • Administrator
  • Mamut
  • Budi uvjek spreman da govoriš ono što misliš
    • BiH-Lov
Rabljeno oružje - prodaja
« : 10-06-2011, 21:23:05 »
Jedan moj kolega iz Slovenije mi je preporučio ovu trgovinu za prodaju rabljenog oruzja. Ima jako dobrih pušaka, neke su skupe a neke za cudo0 jeftine. Pogledajte meni se jako svidio protal. Inače čovjek vlasnik ovog portala je bio glavni majstor u propaloj puškarni Kranj.  Sad pravi vlastite puške što takodjer mozete vidjeti na portalu a an ovom linku imate rabljene..

http://www.bock.si/prod_rabljeno_orozje.asp

Ko jedanput istinski osjeti draž lova divljih svinja, osjeti blagu jezu u tijelu kad začuje borbu pasa i svinja taj zauvijek ostaje opčinjen lovom i vječiti lovac na divlje svinje

zečar

• Global Moderator
  • Lav
  • lov je odmor za dušu......
Odg: Rabljeno oružje - prodaja
« Reply #1 : 10-06-2011, 21:45:29 »
Jedan moj kolega iz Slovenije mi je preporučio ovu trgovinu za prodaju rabljenog oruzja. Ima jako dobrih pušaka, neke su skupe a neke za cudo0 jeftine. Pogledajte meni se jako svidio protal. Inače čovjek vlasnik ovog portala je bio glavni majstor u propaloj puškarni Kranj.  Sad pravi vlastite puške što takodjer mozete vidjeti na portalu a an ovom linku imate rabljene..

http://www.bock.si/prod_rabljeno_orozje.asp

zna li neko tačno kakva je procedura uvoza ovih pušaka tj kakva je dokumentacija potrebna za uvoz i registraciju za fizičko lice?

Beba

• Grizli
  • *
« Reply #2 : 10-06-2011, 21:51:38 »
Kod mene je jaran htjeo davno iz Njemačke prenijet pusku i nije jer kad mu je isprico neki lik sto radi sa tim prenosima isplatnije mu je bilo ovdje uzet pusku, za proceduru neznam nista nisam se nikad raspitivo

zečar

• Global Moderator
  • Lav
  • lov je odmor za dušu......
« Reply #3 : 10-06-2011, 21:53:00 »
Kod mene je jaran htjeo davno iz Njemačke prenijet pusku i nije jer kad mu je isprico neki lik sto radi sa tim prenosima isplatnije mu je bilo ovdje uzet pusku

i ja sam tako nešto slično čuo....ali povdje u lika ima stvarno dobrih puškica-kupio bih odmah nekiliko komada po ovim cijenama!!! ;D

Beba

• Grizli
  • *
« Reply #4 : 10-06-2011, 21:59:15 »
Kod mene je jaran htjeo davno iz Njemačke prenijet pusku i nije jer kad mu je isprico neki lik sto radi sa tim prenosima isplatnije mu je bilo ovdje uzet pusku

i ja sam tako nešto slično čuo....ali povdje u lika ima stvarno dobrih puškica-kupio bih odmah nekiliko komada po ovim cijenama!!! ;D
znam te ja  ;D ;D kako bi ti legla ova kombinacija  ;D ;D

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #5 : 10-06-2011, 22:16:48 »
Lijepo i jeftino al slovencima :)
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #6 : 10-06-2011, 22:26:50 »
za uvoz oruzja iz inostranstva sam se raspito ima mjesec dva ,u planu sam nesto iz austrije uvest i otprilike je ovako za austriju:
kod nas se preda zahtjev u ministarstvo vanjske trgovine i ministarstvo vanjskih poslova(ovo drugo nije sigurno al nije na odmet tamo nazvat i provjerit),kad se dobije dozvole od njih ode se u prodavnicu vani sa prevedenom i ovjerenom dozvolom,vlasnik trgovine obavi poslove u austriji sa njihovim nadleznim organima odradi papire za izvoz(nesto se malo skroz plati),preporucuje se te papire prevesti na jezike zemalja kroz koje se putuje do BiH,na svim granicama OBAVEZNO prijaviti oruzje i pokazati dokumentaciju.kod nas na granici isto ,plati se carina nije puno par posto od vrijednosti ,pokaze se naravno racun i papiri ,i u policiji prijavis naravno kao i kod nas kako ide procedura dalje.meni je ovako objasnjeno i sa malim vezicama kod nas u ministarsvu se moze obaviti brzo i bez nekig velikih troskova

to sto nama trgovci maslaju da je skuplje i komlikovano je njima na SRAMOTU jer LAZU ljudima da bi kod njih kupovali i njima dzep punili >:(

waidmannsheil

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #7 : 11-06-2011, 10:09:22 »
Kod nas su te male vezice jako skupe, mada mislim da nebi trebalo biti puno novaca taj uvoz,znam kolege iz Srbije koji su bili kod nas na godišnjici društva i jedan je dobio na tomboli iž 18 i uspio je prebaciti e sad nisam pitao koliko je novaca bila ta avantura
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

kemo

• Lav
« Reply #8 : 20-06-2011, 21:16:28 »
Na prošlom sajmu u Novom sadu bila je u sklopu sajma kancelarija MUP-Srbije i stranci su mogli tu na osnovu odobrenja za nabavku oružja iz svoje zemlje dobiti dozvolu za kupovinu  i prenos oružja preko granice.
svi za jednog, 8x57 za sve

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #9 : 20-06-2011, 21:39:25 »
ma sve je izvodivo samo treba znat kako

postove o uvozu oruzja i proceduri pisite u buduce u temi o tome jer sa ovom nema veze ja sam prvi poceo ali sam u medju vremenu otvorio odgovarajucu temu pa o ovome cemo tamo nastaviti ,a ovdje kako naslov kaze o rabljenom/polovnom oruzju ;)

waidmannsheil

seter

• Mamut
  • *

Ko ovdje nije poludio- taj nije normalan!

Beba

• Grizli
  • *
« Reply #11 : 23-06-2011, 16:48:05 »
Ih ovo je ekstra  ;)

seter

• Mamut
  • *
« Reply #12 : 23-06-2011, 19:02:31 »
Ih ovo je ekstra  ;)
Pa, ti znaš da ja znam šta valja  :) Ne lovim ja sa svakakvim puškama! Imam istu ovu, i ne bih je mijenjao.....

Ko ovdje nije poludio- taj nije normalan!

Rasavac

• Lav
ko rano rani, nije se naspavao :-D

KOBI

• “Puška koja ne puca zahrđa.”
  • Global Moderator
  • Mamut
  • nema loseg psa,postoji samo los gazda
« Reply #14 : 29-06-2011, 11:18:02 »
http://www.pik.ba/artikal/1492900/poluautomat-bajkal/
Jel ovo ti prodajes  ;)