Autor Tema: ROTTWEIL  (Posjeta: 2762 )  Share 

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kemo

• Lav
Odg: Rottweil EXACT
« Reply #15 : 19-10-2011, 19:12:52 »
ima
Normalno da ima, znaju oni kakav kalibar koriste pravi lovci. Jel tako Beba?

16-ka fre455 gifdance
svi za jednog, 8x57 za sve

Beba

• Grizli
  • *
« Reply #16 : 20-10-2011, 15:33:04 »
ima
Normalno da ima, znaju oni kakav kalibar koriste pravi lovci. Jel tako Beba?

16-ka fre455 gifdance
Uvijek bilo tako, jake kalibre i magnume koriste samo oni koji nemaju m..a  :D

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #17 : 20-10-2011, 15:43:44 »
 :Doftop !!!

waidmannsheil

Carinik

• Global Moderator
  • Vuk
  • "DOBAR POGLED"
« Reply #18 : 29-11-2011, 17:54:00 »
Danas sam nesto vrsljao po KM Trade i trazio 12-ku devetaka i kuglu za jednog rodjak....i vidim nema, odem do direktora, aze on meni ocistio sam zalihe Krusikove municije, iako se dobro prodavao. Dobio sam sve neophodne papire i cekam evo svaki dan  da mi jave da mi krece Rottweil i RWS, sleper cjeli...pa da viddim onda kriticare sta ce imat za reci...uzgred napominje da ce cjena biti najjeftinija u BiH kao sto je ispu nio obecanje kada su u pitanju bile puske Winchester Vulcan

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #19 : 29-11-2011, 20:10:29 »
dobro su se sjetili ,sramota je bilo za onakvu prodavnicu da samo krusik prodaje,znaci moze se uvest kad se hoce ,mislim da je i za oruzje isto tako samo nam prodaju maglu prodavaci a ne nude nista novo.

waidmannsheil

Carinik

• Global Moderator
  • Vuk
  • "DOBAR POGLED"
« Reply #20 : 29-11-2011, 21:40:58 »
dobro su se sjetili ,sramota je bilo za onakvu prodavnicu da samo krusik prodaje,znaci moze se uvest kad se hoce ,mislim da je i za oruzje isto tako samo nam prodaju maglu prodavaci a ne nude nista novo.

Nisi upravu za to nikako, nema debilnije drzave za uvoz od nase. Narocito kad je firma u pitanju, hiljadu klinaca treba, evo npr KM Trade cak i za uniforme mora davat izjavu da nece biti koristene u vojne svrhe itd. Da ne govorim o izvoznim dozvolama kad roba ide u BIH. Covjek je zastupnik i za jos neke italijanske oruzarske kuce kao sto je Fajer npr, ali zbog rezima zabrane izvoza oruzja sa ozljeblienim cjevima koje Italija drzi prema BiH covjek to trenutno ne uvozi. Jacimovic npr ima reexport tog oruzja preko hrvatske a zbog toga je puno skuplji, KM Trade to ne zeli, ne zeli da mi placamo gluposti

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #21 : 29-11-2011, 21:48:00 »
isto ko da smo eritreja ili kongo,mada smo (kao drzava) dobrim dijelom i sami krivi,te se procedure mogu promijenit i poboljsat sigurno, kao i pokusati skinuti zabrane od zemalja tipa italije,samo volje treba

waidmannsheil

Carinik

• Global Moderator
  • Vuk
  • "DOBAR POGLED"
« Reply #22 : 30-11-2011, 00:07:17 »
isto ko da smo eritreja ili kongo,mada smo (kao drzava) dobrim dijelom i sami krivi,te se procedure mogu promijenit i poboljsat sigurno, kao i pokusati skinuti zabrane od zemalja tipa italije,samo volje treba

Vrlo lako, samo usvojimo zakon na drzavnom nivou za transport oruzja i generalno za oruzje i to je to...jedna mala stvar zeza dva entiteta, dva problema

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #23 : 30-11-2011, 00:15:23 »
kakvi smo mi ,na drzavnom nivou se nebi slozili ni oko transporta gaziranih pica a kamo li oruzja ,

valjda nasa djeca docekaju da slobodno kupuju sta hoce i kako hoce,

salu na stranu drago mi je za KM ,bar ce se sa sigurnoscu znati da se original kupuje.kad ocekuju da ce stici municija?

:Doftop je ali hoce li biti i sacmene municije od rottweila/rws

sto se 308. tice mislim da je geco najbolje rjesenje ,firma u vlasnistvu rws-a ,znaci kvalitet je na nivou a cijene su bolje
nju skoro sva strelista  u njemackoj/austriji koriste

waidmannsheil

Carinik

• Global Moderator
  • Vuk
  • "DOBAR POGLED"
« Reply #24 : 30-11-2011, 03:02:51 »
Ma pazi jednu stvar, kad je KM Trade u pitanju sve je 100% orginal, ja radim na carini izmedju ostalog i poslove otkrivanja dupljaka itd, nebi ja s tim covjekom kafe popio da se bilo sta mulja. Sve mu posiljke dolaze preko aerodroma Sarajevo i full su kontrolisane. Bezveze je malo pisat sada i hvalit covjeka i firmu al 90% specijalnih policijskih snaga u BiH opremljeno je oruzjem koje on uvozi, to je vise nego dovoljna referenca. U svijetu trgovine oruzjem, kada zelis znati ko je referentan za nesto, samo pitas koliko je automata uvezao i sve ce ti biti jasno.

A sto se tice ove municije, neznam ti tacno reci koji asortiman kompletno dolazi ni tacno kada, on kaze da se nada svaki dan da mu jave da je spremno za polazak, ipak takav transport zahtjeva dosta organizacije

shikaree

• Vjeverica
  • *
« Reply #25 : 30-11-2011, 09:21:31 »

Ja sam između ostalog uzeo Rottweilov Exact magnum (20/76), ostalo sam uzeo 20/70 "Gualandi" od Fiocchia (Nova Slug), Rottweil Brenneke i Sauvestre!
Evo i cijena u Hrvatskoj, ako nekog zanima! Exact 1,2 €, Brenneke 1,8 €, Fiocchi 0,9 € i Sauvestre 2,7 €!

marlin

• Lav
« Reply #26 : 30-11-2011, 10:24:58 »

Ja sam između ostalog uzeo Rottweilov Exact magnum (20/76), ostalo sam uzeo 20/70 "Gualandi" od Fiocchia (Nova Slug), Rottweil Brenneke i Sauvestre!
Evo i cijena u Hrvatskoj, ako nekog zanima! Exact 1,2 €, Brenneke 1,8 €, Fiocchi 0,9 € i Sauvestre 2,7 €!

Sauvestre je vrh,ako možeš kolega u temi gdje je pomenuti metak da nam napišeš informacije gdje se može kupiti??

mr.hyde

• Mamut
  • *
« Reply #27 : 12-01-2012, 10:40:37 »
zaboravio sam reci ,exact sam probao u lovu pred novu godinu ,na metu samo  rollingsmaili

rezultat genijalan na 63 koraka na grani bila flasa od vina(pocese me zezat ne bacaj municiju dzaba ovo ono) fino nanisanim tacno na flasu znaci ni gore ni dole ,i boom puce flasa ko tikva,
da ne bi ispalo da je sreca pored je bila tabla na drvetu i na nju probam- centar

nisam htio vise da *bacam* ove super municije i valja zalihe malo pojacat

waidmannsheil