Autor Tema: Kamuflazna lovacka odela  (Posjeta: 2857 )  Share 

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sniper Hunter

• Zec
  • **
Kamuflazna lovacka odela
« : 30-11-2011, 15:26:37 »
Stiglo danas za zimske uslove gifdance

Sniper Hunter

• Zec
  • **
Odg: Kamuflazna lovacka odela
« Reply #1 : 30-11-2011, 15:55:12 »
A nesto za sumu

kosulja

potkosulja
A sve je naruceno odavde
https://www.askari-jagd.ch/__WebShop__/servicePage.jsf

Sale puc pu ruc

• Mamut
  • *
« Reply #2 : 30-11-2011, 16:04:18 »
Sniper sminka si  gooodpost

HunterBiH

• BiH-Lov
  • Administrator
  • Mamut
  • Budi uvjek spreman da govoriš ono što misliš
    • BiH-Lov
« Reply #3 : 30-11-2011, 18:11:13 »
Svaka čast i ja isto uzivam u kupovini nove opreme i da mi finansije dozvoljavaju vjerovatno bi bilo jos puno vise slika  ali za sad sta je tu je :D Oprema je extra i da ti u njoj bude dobar pogled i mirna ruka!!

Ko jedanput istinski osjeti draž lova divljih svinja, osjeti blagu jezu u tijelu kad začuje borbu pasa i svinja taj zauvijek ostaje opčinjen lovom i vječiti lovac na divlje svinje

Sniper Hunter

• Zec
  • **
« Reply #4 : 30-11-2011, 18:34:39 »
Svaka čast i ja isto uzivam u kupovini nove opreme i da mi finansije dozvoljavaju vjerovatno bi bilo jos puno vise slika  ali za sad sta je tu je :D Oprema je extra i da ti u njoj bude dobar pogled i mirna ruka!!

Hvala kolega! ovo je relativno po pristupacnim cenama nije neka firmirana garderoba ali je solidnog kvaliteta drinks

seter

• Mamut
  • *
« Reply #5 : 01-12-2011, 21:25:31 »
A nesto za sumu

kosulja

potkosulja
A sve je naruceno odavde
https://www.askari-jagd.ch/__WebShop__/servicePage.jsf

Odmah sam skontao da je Askari. Ja sam dosta pribora za ribolov naručio, i neke sitnice za lov. Jako su povoljni!
A ti si sada spreman  gooodpost

Ko ovdje nije poludio- taj nije normalan!

lovac GR

• Mamut
  • *
« Reply #6 : 01-12-2011, 23:08:17 »
Svaka čast,čestitam na odabiru brvo233
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

KOBI

• “Puška koja ne puca zahrđa.”
  • Global Moderator
  • Mamut
  • nema loseg psa,postoji samo los gazda
« Reply #7 : 01-12-2011, 23:42:08 »
Kolega mene zanima koja je velicina ovog bijelog odijela za snijeg i zanima me tvoja visina,da bih se mogao orijentisat koju velicinu ja da narucim za sebe jer bojim se da ne narucim premalo ili preveliko jer racunam da ima odstupanja u modelima.
Isto tako,kako je regulisana postarina kod njih???
« Zadnja izmjena: 02-12-2011, 00:05:23 KOBI »

Nema loseg psa,postoji samo los gazda

Rasavac

• Lav
« Reply #8 : 02-12-2011, 02:01:21 »
jel iko probao naruciti robu u bih, tj. da li salju.
cijene su im fantazija
ko rano rani, nije se naspavao :-D

seter

• Mamut
  • *
« Reply #9 : 02-12-2011, 19:32:52 »
jel iko probao naruciti robu u bih, tj. da li salju.
cijene su im fantazija
Ne šalju u BiH! Ja naručim preko nekoga u inostranstvu  angrysmail
Sa veličinom odjeće i obuče sam se znao zeznuti! Na kraju kataloga imaju pojašnjenja za veličine. Treba dobro paziti.

Ko ovdje nije poludio- taj nije normalan!

Sniper Hunter

• Zec
  • **
« Reply #10 : 02-12-2011, 23:46:29 »
Kolega mene zanima koja je velicina ovog bijelog odijela za snijeg i zanima me tvoja visina,da bih se mogao orijentisat koju velicinu ja da narucim za sebe jer bojim se da ne narucim premalo ili preveliko jer racunam da ima odstupanja u modelima.

Kolega ja sam visok 180 cm odelo je XXL ,belo za sneg , drugo je velicine XL i malo mi je komotnije ,imam oko 89 kg ,ima male razlike u brojevima ,belo je bolje uzeti vece jer se oblaci preko odela ono nije termo za zimu tanko je i sluzi samo za kamuflazu, fantomka ne ide uz njega ona je posebno kupljena .

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #11 : 02-12-2011, 23:57:42 »

Kolega ja sam visok 180 cm odelo je XXL ,belo za sneg , drugo je velicine XL i malo mi je komotnije ,imam oko 89 kg ,ima male razlike u brojevima ,belo je bolje uzeti vece jer se oblaci preko odela ono nije termo za zimu tanko je i sluzi samo za kamuflazu, fantomka ne ide uz njega ona je posebno kupljena .
Hvala za informaciju,ja sam vec pomalo sahvatao kako narucit,registrovo se na njihovu stranicu za podrucje UK.
Ja sam 196cm visok,110 kg tezak i zakljucujem da meni treba bijelo odijelo velicine 3XL tj najvece koje imaju.
Sad me zanima kako ide sa slanjem posiljke tj postarina jer ako sam dobro primjetio tu se jos nesto dodatno placa,a najvise me brine sto nema mogucnosti placanja Pay Palom pa se bojim da ce oni uzet sa mog racuna neku nerealnu sumu tj onoliko koliko nisam predvidio da potrosim  :D :P
Kako je to kod njih regulisano??pozdrav

Sniper Hunter

• Zec
  • **
« Reply #12 : 03-12-2011, 01:01:58 »
U Svajcarskoj sam dobio robu uz cek jer ide preko njihove filijale u Svajcarskoj narudzbina i postarima je oko 10 chf znaci placam po prijemu robe.
Sto je povoljno, ranijih godina kada sam narucivao iz Nemacke bilo je da se trazena suma uplati unapred ,pa sam cekao 6 meseci da mi isporuce stapove za pecanje ,bilo je to pre 6-7 godina ,ali kazem iz Nemacke ,jednom sam otisao direktno u njihovu prodavnicu u Nemackoj ,tamo sam se pogadjao za robu , rollingsmaili  ali se je isplatilo bilo je stvari koje su isle i preko 60% popusta ustedeo sam i put od 800km i carinu na robu ,prosao bez pregleda na granici (sreca) mada sam i za to imao specijalni racun ,Nemac u radnji fleksibilan ,i mogao si se dogovoriti lako sa njim ,e ja ga oduzih ...izvinjavam se  drinks

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #13 : 03-12-2011, 01:19:06 »
Da,to je ono sto mene zanima.Procitao sam te njihove uslove shippinga i sad uz ovo tvoje obrazlozenje sam sve shvatio.
Nude se 4 opcije placanja a to su:cash on delivery(COD),credit card,direct debitnig ili advance bank transfer.Mislim da cu odabrat ovu prvu opciju kao sto si i ti,tako da ne idem preko kartica.Mislim da je sigurnije.

KOBI

• Global Moderator
  • Mamut
« Reply #14 : 03-12-2011, 01:39:34 »
Upravo pokusao narucit,ne ide.Imam samo opciju da platim sa credit karticom.Jos mi nesto nije jasno oko adrese,nemaju nigdje opciju za slanje u Irsku,vec ima samo Velika Britanija,sad dal tu podrazumjevaju i IRL.Sutra cu ih nazvat,da se uvjerim jer pise da salju u Irsku al da mi potvrde.